ACCESSOIRES




Adapter van N-connector naar SMA
Adapter van N-connector naar SMA

Verloopplug van N connector naar SMA SMA male - N male Om (bijvoorbeeld) onze E

€7.26

EnGenius PoE injector 1x LAN input 1x PoE output + adapter
EnGenius PoE injector 1x LAN input 1x PoE output + adapter

Creëer voeding via je netwerkkabel met deze injector. (Power over Ethernet). Bij

€26.62

Kabeltester voor RJ45 en RG58-bnc
Kabeltester voor RJ45 en RG58-bnc

Handzame en gebruiksvriendelijke kabeltester voor RJ45-LAN en RG58-BNC Middels d

€54.45

Longshine mini GBIC module multimode met LC connector
Longshine mini GBIC module multimode met LC connector

Longshine mini GBIC module multimode met LC connector Optic fiber module met LC

€69.95

Montage LSA punch down tang
Montage LSA punch down tang

Montage LSA punch down tang

€11.00

Passieve Power over Ethernet (PoE) adapterkit
Passieve Power over Ethernet (PoE) adapterkit

Passieve Power over Ethernet (PoE) adapterkit Perfect voor gebruik met IP-camera

€7.50

UTP koppelstuk 2-voudig
UTP koppelstuk 2-voudig

Met dit koppelstuk kunt u eenvoudig een UTP kabel verlengen 2 x RJ-45 aansluitin

€4.85

UTP montagetang voor RJ11/RJ12/RJ45 connectoren
UTP montagetang voor RJ11/RJ12/RJ45 connectoren

Nooit meer te lange of te korte UTP-kabels. Met behulp van deze tang, speciaal v

€19.36

UTP RJ45 connector CAT5E
UTP RJ45 connector CAT5E

UTP RJ-45 connector  

€0.58

UTP RJ45 connector CAT5E - metaal / shielded
UTP RJ45 connector CAT5E - metaal / shielded

RJ45 connector metalen behuizing shielded

€0.75