ACCESSOIRES




Edimax gigabit PoE splitter met verstelbare output GP-101ST

Edimax gigabit PoE splitter met verstelbare output GP-101ST

€30.25

Edimax WiFi smart plug - control over IP
Edimax WiFi smart plug - control over IP

Werkt in elk 220V stopcontact Draadloze communicatie via IEEE 802.11b/g/n op 2.4

€41.14

Edimax WiFi smart plug - control over IP met vermogensmeter

Communicatie Draadloze IEEE802.11b/g/n Bereik: Tot 10M Frequentieband: 2,4000 â€

€50.82

EnGenius PoE injector 1x LAN input 1x PoE output + adapter
EnGenius PoE injector 1x LAN input 1x PoE output + adapter

Compatible met de IEEE 802.3af standaard PoE gigabit LAN-RJ45 input PoE-RJ45 out

€25.41

EnGenius wireless managed POE switch 130W 8P voor 20AP

EnGenius wireless managed POE switch 130W 8P voor 20AP

€767.14

Kabeltester voor RJ45 en RG58-bnc
Kabeltester voor RJ45 en RG58-bnc

Handzame en gebruiksvriendelijke kabeltester voor RJ45-LAN en RG58-BNC Middels d

€36.30

Longshine mini GBIC module multimode met LC connector
Longshine mini GBIC module multimode met LC connector

Longshine mini GBIC module multimode met LC connector

€65.34

Montage LSA punch down tang
Montage LSA punch down tang

Montage LSA punch down tang

€10.89

Passieve Power over Ethernet (PoE) adapterkit
Passieve Power over Ethernet (PoE) adapterkit

Passieve Power over Ethernet (PoE) adapterkit

€7.26

UTP koppelstuk 2-voudig
UTP koppelstuk 2-voudig

Met dit koppelstuk kunt u eenvoudig een UTP kabel verlengen 2 x RJ-45 aansluitin

€4.84